Altijd een Geberit of een Grohe inbouwreservoir kopen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onlangs inbouwreservoirs gekocht, een Liv (Jog) en een Wisa (onderdeel van V&B all-in-one pakket). Nog niet geinstalleerd.

Gisteren wist een andere (voor eigen parochie prekende en gladde) verkoper die ik toevallig sprak bij kopen van tegeles mij te vertellen dat ik altijd een Geberit of een Grohe inbouwreservoir moet kopen, omdat de rest rommel was en na paar jaar gebreken gaat vertonen, en aangezien het achter tegels zit..

Vraag: heeft iemand hier ervaring mee? is dit verkooppraat op basis van angst of is het inderdaad verstandiger om iets van Geberit te gaan halen?
Zijn er echt significante kwaliteitsverschillen in deze inbouwreservoirs?
 
Alle waar is naar zijn geld. Van de gerenomeerde merken kun je de onderdelen gewoon nabestellen. Van sommige kun je niet eens het merk achterhalen. Dan is onderdelen bestellen aardig lastig en kan goedkoop op termijn wel eens duurkoop worden.

Hiermee is niet gezegd dat alle andere rommel is, maar er zitten in bepaalde gevallen best wel eens nadelen aan.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan