Afvoer loopt niet door - Ontluchtingsprobleem

Status
Niet open voor verdere reacties.
Enfin, hier mijn privé-hogedruk-ontstopper:
2477_PICT1394_1.jpg


Bestaat uit een stuk tuinslang met aan de ene kant zo'n klikkoppeling die op een slangtule past.

De andere kant (die je hier ziet) zit in een stuk 32 mm PVC pijp. Klem, door een aantal tapewindingen. Buitenkant 32 mm PVC pijp ook net zoveel windingen dat ie strak in de 40 mm rioolpijp past.

Het geheel strak in de verstopte pijp, nog een paar windingen buitenom en dan de volle waterdruk erop. In 1x spuit dan alle vuil/verstopping weg met het wtaer het riool in.
 
De rioolpijp buiten is normaal 125 mm en soms 150 mm.
Binnen moet u rekenen op 40 of 50 mm, zeldzaam 75 mm.

Dit zijn buitenwerkse maten, de binnenwerkse maten zijn afhankelijk van de wanddikte, er zijn verschillende wanddiktes, afhankelijk van de soort pijp
 
Het doorspuiten van je afvoer kan voorlopig wel helpen. Maar dit probleem keert daarna terug. Waarschijnlijk zit er in je afvoer vanaf de keuken een bocht of een doorgezakt stuk buis, waar het vuil (vooral vettigheid) zich ophoopt. Als je dat weet op te lossen, zal het probleem pas definitief verholpn zijn. Je kunt het gewoon vanaf de buitenkant van de buis wel zien: een bocht of doorzakken.
groet

Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan