Afvoer keuken beluchter

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wie kan mij helpen met het volgende:

Een half jaar geleden liep mijn gootsteen van de keuken nog maar langzaam leeg toen is er een beluchter tussen gezet en toen was het probleem over.
Nu heb ik weer dat zelfde probleem zodra ik de beluchter open draai dan hoor ik allemaal lucht uit de beluchter komen en dan loopt mijn gootsteen weer snel leeg.
Ik heb hierover contact gehad met een loodgieter en die kon alleen bedenken dat de beluchter kapot was dus die is nu reeds vervangen maar nog steeds hetzelfde probleem.
Ik heb ook op zolder een ontluchtingspijp zitten en die is niet verstopt dat is gecontroleerd

Wie kan mij helpen met dit raadsel ???

bvd
 
Bedankt voor je reactie

Dit dachten wij ook maar als ik voluit een waterslang in de afvoer pijp leg voorbij de ontluchter dan loopt het heel goed door
 
Zal vermoedelijk de leiding voor gevuld zijn met water of rommel.

Vaak zit er veel aanslag in je leidingen verder op
zie evt voorbeeld van aankoeking.
12496_cloggeddrainpipe2jpg_2.jpg



laat evt een camera inspectie uit voeren van je riolering
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan