Afdekdopjes aluminium kozijnen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb aluminium kozijnen in mijn woning die met schroeven zijn vastgezet. Om de schroeven te verbergen zijn ze afgedekt met plastic afdekdopjes.
Kan iemand me vertellen waar ik die dopjes kan kopen? Ze hebben een diameter van ca. 14 mm en een steeltje van ca. 8 mm. Een foto van het kozijn zonder dopje is bijgevoegd (dacht ik).
 
Sorry hier komt een foto.
105822_SAM_0612_3.jpg
 
Je zou dit kunnen oplossen met afdekdopjes van 14mm welke gebruikt worden voor het afdekken van de gaten in rolluik geleiders en deze worden ook gebruikt bij de montage van trappen.

Voor dat iemand reageerd dat rolluik geleider gaten afgedekt worden met 10mm doppen: er worden er dus ook van 14mm gebruikt.

Ik gebruik deze doppen geregeld

Even navragen bij een ijzerhandel of rolluik leverancier
 
De dopjes uiteindelijk via/via gevonden bij een onderneming in Amsterdam met een internetsite. Deze onderneming heeft de meest uiteenlopende plastic artikelen/onderdelen. Nogmaals bedankt voor het advies.
 
Geen idee wat PB is maar regels zijn regels, maar zo komen we niet verder.
Kan Kampp05 geen uitsluitsel bieden? Die heeft immers wel een oplossing gehad. Zou zeer gewaardeerd worden.
 
PB is een Persoonlijk bericht.

Even op het betreffende vlakje onder een van de bijdragen van
Kampp05 klikken en een bericht sturen. En dan maar hopen dat hij reageert.

Hetzelfde kun je doen naar Handigeharryinspe. :wink:

Dat zo'n link verwijderd wordt is volkomen logisch, het komt hier zeer regelmatig voor dat er alleen maar vragen gesteld of antwoorden gegeven worden met het doel (gratis) reclame te maken voor eigen toko.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan