Advies gevraagd: plafond fatsoenlijk maken

Ik heb een woonkamer waar de vorige bewoners (vermoedelijk 30 jaar geleden) behang op het plafond hebben aangebracht, zo te zien op een dunne stuclaag. Er zat toen ook een keuken en daar hebben ze toen omheen behangt. Het behang heb ik ondertussen van het plafond af gehaald, resteert nog het stuk plafond waar niks zit. Ik ben op zoek naar ideeen wat ik hiermee kan doen.

Een aantal opties die ik zie:
  • plafond stuccen op de plek waar nu niks zit, hopen dat het verschil niet te zien is
  • houten / gipsen platen over de stukken plafond waar nu niks zit, het verschil juist expliciet maken
  • verlaagd plafond; heb ik liever niet

Wat foto's van de situatie:
1792591559264.png


1792591607374.png


Ik weet niet hoe realistisch het is om het stukje kale plafond te stuccen op zo'n manier dat het 1 geheel gaat worden. Zijn er nog alternatieven te bedenken? Ik zou het in de komende weken willen doen / laten doen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan