Wc loopt veel langzamer leeg

Men inbouwtoilet beneden bleef doorlopen, daarom heb ik de vlotter vervangen, deze was stuk. Nu heb ik echter alles terug gemonteerd en de toilet loopt niet meer door zoals daarvoor. Veel trager dan ervoor. Stopt ook niet zo snel als ervoor. Nu heb ik boven net dezelfde toilet opengehaald en getest en je ziet wel duidelijk het verschil. Heb er filmjes van gemaakt.

Spoelen boven:

Spoelen onder:

Mechanisme boven:

Mechanisme onder:

Zou iemand weten wat het probleem kan zijn? Volgens mij iets met het uitstroommechanisme. Nu is dat gemakkelijk te repareren, is een inbouwtoilet..

En zou het aan te raden zijn om een grote boodschap te doen, want als het niet doorspoelt is het erger :)
 
Ik zou beginnen met het spoelmechanisme er eens uit te halen en te inspecteren op gebreken. Het lijkt er op dat de afsluiter niet ver genoeg omhoog komt.
 
Ik heb meer vermoeden dat de rubber van spoelpijp wc te ver er in zit inde wc pot, en of spoel gat niet goed open
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.920
Berichten
1.040.551
Leden
111.949
Nieuwste lid
wouterTBS
Back
Bovenaan Onderaan