Waterstop lampje knippert bij Miele wasmachine

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onze wasmachine, een Miele Novotronic V8935 (gekocht in 1998) doet het niet meer.

Er knippert continue een lampje "waterstop", en verder reageert hij nergens op. Heeft iemand tips, voordat ik de servicemonteur bel?

Stroom eraf en erop heb ik al geprobeerd, helpt niets.
Graag spoed, want er ligt een hééééle berg was.
 
Dit forum werkt met vrijwilligers, die niet de gehele dag beschikbaar zijn, voor hen is het ook weekend! Dus "graag spoed" helpt niet erg!

Je zou eens kunnen proberen de machine schuin te houden, misschien is er een lekkage (geweest) en ligt er water op de bodemplaat.

Verder weet ik zelf niets van Mieles, maar er staat al wel een en ander op het forum, dus je zou eens kunnen zoeken in de witgoedrubriek met het zoekwoord "Miele". Misschien kom je daar iets bruikbaars tegen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan