Wat doen tegen een krakende trap?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

wij hebben 2 trappen steken die beiden nogal kraken wanneer we erop stappen.
Het is 1 open trap. Deze is niet vastgemaakt tegen de muur, de beweging die daarbij ontstaat, veroorzaakt volgens mij het kraken. Ik heb me laten vertellen dat ik er montageschuim tussen kan spuiten zodat het hecht. Klopt dat?

De tweede trap is een groter probleem. Dat is een gesloten trap. Daar had ik ook al info over gezocht, meer bepaald dat je de achterzijde kan voorzien van kraaklatten en/of de nagels kan vervangen door schroeven.
Nu zie ik dat beide maatregelen al werden getroffen bij die trap. (Wij kochten het huis een half jaar gelden) Kan het helpen als ik de kraaklatten vervang?
Of moet ik nu echt aan grondigere maatregelen denken?

Bedankt voor jullie advies!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan