Wasmachineafvoer op afvoer WC

Status
Niet open voor verdere reacties.
Momenteel staat de wasmachine bij ons op de zolder, echter ik wil deze verplaatsen, zodat we van de zolder een slaapkamer kunnen maken. We willen de wasmachine gaan plaatsen in de badkamer, echter er zijn nog geen aansluitingen aanwezig.

Voor de elektra en watertoevoer zie ik geen problemen, echter wel voor de afvoer. Ik kan geen gebruik maken van de bestaande aansluitingen in de badkamer. Naast de badkamer is een toilet aanwezig. Bestaan er voorzieningen om een afvoerpijp (40mm) van de wasmachine aan te sluiten op de WC-afvoer. Ik heb de vloer nog niet opengebroken, dus ik weet niet precies wat ik tegenkom onder de WC-pot.

Ik heb vandaag wel bij de doe-het-zelf gezocht naar een eventuele oplossing, maar helaas niets gevonden.
 
Een onderuitlaat en de vloeren zijn van hout, daarom is dit een punt waar ik eventueel bij een afvoer kan komen. De badkamer is een gestorte vloer en het bad en wastafel straan niet in de buurt van de wasmachine.
 
Dan zal je de vloer open moeten breken en ergens een t-stuk moeten plaatsen in 110 mm leiding.
 
Er zijn in de vakhandel ook opzet T-stukken, er hoeft dan geen stuk tussen de bestaande pijp weggehaald te worden, alleen een gat boren is voldoende.
 
Maakt niet uit, dat die dingen zadelstukken heten was ik vergeten :lol:
 
En zo
zadelstuk.jpg
zien ze eruit.
 
Een ieder hartelijk dank voor de snelle antwoorden. Ik kon het me ook niet voorstellen dat zoiets niet bestond, maar ik had de gehele Doe-het-zelf winkel al nagezocht.

En dan ga je ervan uit dat ze practisch alles in huis hebben. Volgende keer maar de vakman bezoeken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan