Vorstvrije buitenkraan binnenwerk

Beste,

Tijdens verbouwing een vorstvrije buitenkraan laten plaatsen. Meteen daarna lage druk. Aannemer zei: is vanwege andere gebruikers of probeel in het huis. Na lang heen en weer discussieren is een loodgieter langsgekomen en toch gekeken of de druk ok was als de kraan eraf was. Dat klopte. Toen is het binnenwerk vervangen.
Nu valt mij op dat de kraan niet meer leegloopt na dichtdraaien. Mij lijkt, dat de sluiting nu dus niet meer verder naar achteren zit en de functie dus weg is. Kan je er een ander binnenwerk in zetten dat die functie weg is? Of lijkt dit zo? Als ik hem dichtdraai stopt het meteen met lopen.

Hoor graag even, alvast bedankt!



20260224_160839.jpg
 
De afsluiter zit in alle gevallen achter in de kraan. Als het water er niet uitloopt dan is de helling van het boorgat verkeerd. Er moet van buiten naar binnen schuin omhoog geboord worden. Boor je juist omlaag dan zal er geen water uitlopen.
 
welke type bonfix heb je?
Je hebt ze met een vaste spindel en je hebt ze met in kortbare spindel
1772035323664.png
 
Laatst bewerkt:
ik zag wel dat er verschil is maar wat kan alleen messing wezeen en andere chrome maar misschien heeft ene kraan
1772036610843.png
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan