Vocht in badkamer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Mijn vraag is wat ik moet doen om de vocht uit mijn badkamer te krijgen.
Ik heb in de hoeken van de binnenmuur van onder tot boven last van vocht terwijl er genoeg ventilatie is. Electr. afzuiging, raam dat open staat.
Ook heb ik vloer verwarming plus radiator erin staan. De vocht brijdtzich uit over de hele achtermuur. Ik heb niet betegeld maar met normaalgezien vocht werend latex geschilderd.

Wie kan mij helpen!!!!! :cry:

groetjes pasmenneke
 
Het raam dicht tijdens het douchen en de ventilator aan, zorg voor een ruimte van minimaal 1 cm onder de deur voor toetreding van verse lucht.
Als het raam open staat wordt er koudere lucht van buiten aangezogen dat gaat condenseren op de muren, na het douchen mag het raam weer open.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan