R RRoyyy Gisteren om 23:15 #1 Hallo, Wij hebben een vloer/wandtegel (zoals vermeld op de site) gelijmd aan de wand met pasta lijm. Na 5 dagen hebben we de voegen gezet. Nu las ik dat een pasta lijm niet droogt. Moet ik alles opnieuw doen of zou het er niet zomaar van af vallen?
Hallo, Wij hebben een vloer/wandtegel (zoals vermeld op de site) gelijmd aan de wand met pasta lijm. Na 5 dagen hebben we de voegen gezet. Nu las ik dat een pasta lijm niet droogt. Moet ik alles opnieuw doen of zou het er niet zomaar van af vallen?
Walker Specialist Deuren en Kozijnen Moderator Vandaag om 08:40 #2 Wat is de ondergrond? Eigenlijk zijn de tegels te groot voor pastalijm, maar bij een zuigende ondergrond zou je het een tijdje aan kunnen zien.
Wat is de ondergrond? Eigenlijk zijn de tegels te groot voor pastalijm, maar bij een zuigende ondergrond zou je het een tijdje aan kunnen zien.