J Jessy27 10 sep 2006 #1 Hallo, Er is een hard voorwerp in de toiletpot gevallen waardoor er een stuk uit de (binnen)rand is. Kan ik dit er weer aanlijmen (welke lijm?) en daarna een laagje er over doen met vloeibare emaille? Alvast Bedankt!!
Hallo, Er is een hard voorwerp in de toiletpot gevallen waardoor er een stuk uit de (binnen)rand is. Kan ik dit er weer aanlijmen (welke lijm?) en daarna een laagje er over doen met vloeibare emaille? Alvast Bedankt!!
J Jacovrie 10 sep 2006 #2 Secondenlijm gebruiken die geschikt is voor porcelein/keramiek en waterbestendig is. Verder niets, dus geen emailleverf gebruiken.
Secondenlijm gebruiken die geschikt is voor porcelein/keramiek en waterbestendig is. Verder niets, dus geen emailleverf gebruiken.
The headhunter Specialist Elektra 10 sep 2006 #4 Met of zonder verf je gaat het na verloop van tijd zeker zien.