Stortbak toilet schoonmaken?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hi,

mijn toilet blijft soms water afgeven. Ik heb het binnenwerk even losgemaakt. Er zit onderin een grijze geberit afsluitring.

Het kan zijn dat deze niet goed meer sluit. Hoe kan ik deze het beste schoonmaken/ontkalken zonder de ring aan te tasten?

groet, topti
 
Vaak is zo dat ze wat vervormd zijn, je moet toch het mechanisme demonteren en het beste is dan gewoon vervangen.
 
Bodemring kost paar euro, ik zou hem gewoon vervangen. Controleer ook meteen de membraan van de vlotter. Met gewoon lauw water prima schoon te maken en bij twijfel ook mee vervangen.
 
Redelijk oud maar ik zag hem staan en wilde hem toch even delen voor het geval iemand hier terecht komt met hetzelfde probleem:

's Avonds voor het slapen gaan een fles schoonmaakazijn in de spoelbak gooien en een nachtje laten staan. Zo heb ik een 20 jaar oude plee die wel eens een beetje door bleef lopen gerepareerd, doet het alweer 3 jaar zonder problemen. Gaat er binnenkort wel uit, dat dan weer wel :P
Overigens kan een toilet ook verrassend schoon worden door azijn een nachtje in de pot te laten staan.
 
Zeker dat hij daar doorlaat? soms blijft de vlotter "hangen" en word de water toevoer niet 100% afgesneden, daardoor loopt de bak over en lijkt het alsof het toilet blijft lopen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan