Stortbak aansluiten op hoekstopkraan

Ik heb een nieuwe stortbak gekocht maar deze heeft niet dezelfde breedte als de oude. Gevolg is dat ik iets verder - ca. 5 cm - van de hoekstopkraan verwijderd ben. Hoe kan ik dit eenvoudig oplossen?
 
Stukje flexibele slang ertussen? Mag gerust 15 cm lang zijn, dan leg je deze in een lus.
 
Bedankt Walker, maar ss het ook op een andere manier te overbruggen? Ik heb het nog weer eens nagemeten, het zal op 3 a 4 cm afstand uitkomen. Zijn er verloopstukken voor?
 
Plaats eens een foto, dat maakt het makkelijker om te beoordelen. Liefst met een meetlint leesbaar erbij op de foto.
 
Hoekstopkraan met knelkoppeling.
Stukje verchroomde waterleiding van 10 mm.
 
Dat was een overbodiger vraag. Net nagemeten met de schuifmaat en inderdaad 10 mm. Ik denk dat ik er zo wel uitkom.
Mag het ook van messing zijn?
 
Die verchroomde kan je met de hand buigen en wordt niet groen.
Voor messing heb je een buigblok nodig of de buis uitgloeien.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan