Stopcontact bij zetten

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een kleine bergruimte waar enkel een lichtschakelaar is. nu wil ik hier een stopcontact bijzetten voor een frigo op aan te sluiten om drank te koelen. ik heb de schakelaar al uit de muur gehaald en gekeken. er gaat een witte en rode kabel naar de schakelaar en er passeert een blauwe en een aardingskabel. die niet in gebruik is (ik weet ook niet waar ze voor dienen, ze passeren daar door de muur) hoe moet ik alles aansluiten om stroom bij de schakelaar te nemen?
 
In welk land woon je? Wit en rood komt hier bij een normale installatie niet voor. Blauw wel maar de benaming aardingskabel klinkt ook een beetje vreemd. Wat voor kleur heeft deze dan?
 
Aangenomen dat wit de lampdraad is, dan rood, blauw en aarddraad naar het stopcontact.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan