Somfy rts 40/14 motoren reageren vreemd

Ik heb hier 3 somfy rts 40/14 motoren die ik al een poosje heb liggen en nu gebruiken wil. Ik heb ze destijds getest en toen werkten ze naar behoren Nu werkt 1 van de 3 naar behoren.

Maar de 2 anderen niet . Bij beide andere motoren gebeurt het volgende :

Als ik ze via de 3-8-3 methode reset dan draait de motor iets meer dan 1 slag rond, ongeveer 400 Graden. Daarna stopt die en na 2 minuten draait de motor weer 400 graden de andere kant op . Daarna stopt hij volledig. De motor reageert helemaal niet op de afstandsbediening , dus ook niet op de resetknop achter op.
Beide motoren reageren precies hetzelfde en ook de tijd van 2 minuten is bij beide hetzelfde.

De goed werkende motor reageert wel goed op de afstandsbediening dus in mijn ogen kan het daar niet aanliggen.

Als iemand het weet zou ik dankbaar zijn.
 
Laatst bewerkt:
Ik ben er al achter. Blijkt toch de afstandsbediening te zijn. Het is me nog even een raadsel waarom hij bij de ene motor wel goed werkt . Ik had nog een andere a.b. en met die werken de andere motoren zoals het lijkt wel.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan