Siemens SE64561/07 vaatwasser pompt niet weg

Status
Niet open voor verdere reacties.
De vaatwasser die ik dit voorjaar nog weer aan de praat kreeg met reinigen, heeft nu weer problemen. Gisterochtend hing er al een vage verbrande elektronica lucht in huis.

Als de vaatwasser draait, borrelt er wel wat in de afvoer, maar wegpompen doet hij niet.

Zijn er nog zaken aan de pomp die ik kan controleren om te bepalen of hij stuk is?
 
Mogelijk speling op de as van de afvoerpomp, u kunt dat controleren door de schoep van de pomp op en neer te bewegen, zit er speling in dan vervangen.
 
Er zat inderdaad speling op de pomp. Hij krijgt wel spanning en direct aan de 230V draait hij nog wel.

Maar de combinatie van een branderige lucht, speling en een plastic'je tussen de schoepen, maken hem toch verdacht. Heb een vervanger besteld.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan