Schoorsteen teer op muur behandelen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste allemaal,

Ik heb laatst uit mijn woning twee schouwen met hun rookkanalen verwijderd.
Nu blijkt één wand van het rookkanaal gewoon de gevelmuur te zijn. Deze is alleen zo aangeslagen door teer e.d. van het stoken dat ik deze waarschijnlijk moet behandelen voor het stucken. Ik wil het er liever niet affrezen o.i.d.

Heeft iemand ideeën?

Groeten,


Willem
 
Bedankt, eerst maar even naar de verfwinkel dan. Lijkt me de snelste oplossing.
Iemand betere ideeën. Dan is dat natuurlijk altijd welkom.

Oh ja, er komt eerst nog een laag roodband en vervolgens sierpleister overheen, dus het wordt een aardige laag zeg maar.
 
Eentje uit lang vervlogen tijden.
Eerst een laagje koemest erover stucken laten drogen en hierover kan je dan gewoon met roodband stucken.
De mest werkt als isolatie verf, en tegelijk draagt het bij tot het verminderen van het mestoverschot. :mrgreen:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan