Rolluik vastgevroren

Status
Niet open voor verdere reacties.

BertPleizier

Vaste Beantwoorder
Ik heb aan de zijkant van mijn huis drie rolluiken. Twee gaan er bij vorst gewoon omhoog, maar één zit er steeds vast gevroren. Pas om een uur of 11, als het weer wat warmer is geworden, krijg ik hem omhoog.

Wat is hier tegen te doen?
 
Wellicht zit de onderlat vastgevroren aan de dorpel.
Laat ens weten wat de materialen van de dorpel zijn ik ga er vanuit dat de rolluikonderlat van aluminium is met een rubber inlage?
 
Je kunt zeer makkelijk weten of het daadwerkelijk de onderlat is die aan de lekdorpel (steen )vast gevroren zit
Leg aan beide zijden van de lekdorpel een klein latje of blokje ter hoogte van ca 1 cm. Laat daar de rolluik op zakken.
Er blijft dan een klein naadje onder over.

Probeer de andere ochtend de rolluik omhoog te doen, indien dit gaat is het dus daadwerkelijk de onderlat die vast gevroren zat ,
Spuit op de onderkant van de onderlat siliconenspray, dan zou het waarschijnlijk ook over moeten zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan