Rioolgeur keukenafvoer T-stuk

Ik had enorm last van rioolgeur in de woning. Na wat onderzoek kwam ik erachter dat er een T-stuk (achter de plaat) direct op de keukenafvoer zit, en dat een van de uiteinden van het T-stuk open is. Daardoor komt de rioollucht eruit. Ik heb dit open uiteinde voorlopig zelf afgesloten met een doek.

Hoe pak ik dit het beste aan? Moet ik rekening houden met ontluchting?

Heeft iemand misschien een idee hoe ik de plaat eruit kan halen?


Untitled.png



Soortgelijk T-stuk:

De linker is open.
De rechter is aangesloten op de bovenstaande installatie.

Ik kan helaas niet zien hoe de onderkant is aangesloten.

1753981482528.png
 
Zou kunnen dat ze hem "bewust" open gelaten hebben ivm inderdaad beluchting. Geen goeie oplossing, maar ach je ziet wel ergere dingen.

Je zou dan in de genoemde oplossing kunnen kiezen voor een beluchter ipv een einddop.
Je kunt het ook eerst even testen: ipv een einddop plaats je tijdelijk een specie deksel. Mocht het goed wegstromen, plaats/lijm je de eindkap. Als ie niet goed doorloopt (en zónder specie deksel wél) dan plaats je ipv de einddop een beluchter.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan