Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Goeiedag wij hebben een regendouche gekocht voor maar nu is het geval dat de regendouche en de handdouche allebei tegelijk aan gaan en ik krijg het niet voor elkaar om de ene uit te schakelen zodat er maar 1 het doet
www.klusidee.nl
Miomare is niet het merk, maar het model. Het merk is Lidl.
Nu staat er een plaatje bij, maar daar is eigenlijk niets op te zien.
Misschien toch maar even een wat betere (detail)foto plaatsen van het omschakelmechaniek?
Mijn indruk is dat dat dit gedeelte zou moeten zijn.
Hoe oud is de regendouche inmiddels?
Heb je de bon nog, indien nog garantie?
Edit: inmiddels gevonden, klik hier voor gegevens en afbeeldingen.
Ik denk zelf dat je, indien er geen garantie meer op zit, hier niet veel aan kunt repareren.
Dan zit er maar één ding op: bericht naar Lidl sturen (indien je hem online gekocht hebt) of dat ding inpakken en naar de winkel terugbrengen (indien aldaar gekocht). Je hebt garantie.
PS. Als je de douche een maand hebt, dan was hij bij je vorige topic (10 april 2023) dus splinternieuw en werkte al direct niet. Voor mij zou dat een zodanige fout zijn dat ik onmiddelijk aan de bel had getrokken bij de leverancier!