C Cojotho 7 dec 2007 #21 Ik voel ook inderdaad geen oneffenheden. Met strijklicht zie ik naden; met spots aan is alles perfect. Ik denk dat ik als eerste maar eens ga proberen met een goede kwaliteit latex. Bedankt voor al jullie ideeën.
Ik voel ook inderdaad geen oneffenheden. Met strijklicht zie ik naden; met spots aan is alles perfect. Ik denk dat ik als eerste maar eens ga proberen met een goede kwaliteit latex. Bedankt voor al jullie ideeën.
H@ns 7 dec 2007 #23 Laat even weten wat het resultaat geworden is, dan weten we ook wat het probleem was. Nu is het een beetje rommelig draadje geworden. Succes!
Laat even weten wat het resultaat geworden is, dan weten we ook wat het probleem was. Nu is het een beetje rommelig draadje geworden. Succes!
C Cojotho 8 dec 2007 #24 Momenteel nog bezig met de verdere afwerking van de badkamer. Als alles klaar is wil ik het plafonnetje nogmaals aanpakken. Vandaag nog eens goed bij daglicht bestudeerd. Het is wel degelijk een naadafwerking probleem. Dus niet op te lossen met een goede latex. Zal dus structuurverf gaan worden. Als ik het niet vergeet, zal ik het eindresultaat hier bekend maken. Ik wil hierbij iedereen bedanken voor de support.
Momenteel nog bezig met de verdere afwerking van de badkamer. Als alles klaar is wil ik het plafonnetje nogmaals aanpakken. Vandaag nog eens goed bij daglicht bestudeerd. Het is wel degelijk een naadafwerking probleem. Dus niet op te lossen met een goede latex. Zal dus structuurverf gaan worden. Als ik het niet vergeet, zal ik het eindresultaat hier bekend maken. Ik wil hierbij iedereen bedanken voor de support.