Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb de hele boven etage dicht gemaakt met osb 18mm met rachel werk er tussen mes en groef.
Alleen nu wil ik hier over heen met structuur verf om het af te maken alleen blijf je naden zien.Heb ook alles al dicht gekit en daarna vlak opgeschuurd alleen dit is heel zonde.
wie o wie heeft er een goede tip?
groeten
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Kit opschuren heeft geen zin. U rult daarmee alleen de kit op.
U kunt nog proberen om de naden verder op te vullen met acrylaatkit.
Als de naden goed bevestigd zijn op de rachels dan zou u de kit er weer uit moeten halen en de naden opvullen met een 2K- houtreparatie epoxyvuller. Dit kunt u geheel vlak schuren.
Zijn er mensen die ervaring hebben met houtenwand platen als tussen scheiding. En die daar gips op hebben gezet of eventueel glasvezelbehang
ben er nog niet uit wat wijzer is om er op te zetten,voor en nadelen
bedankt alvast voor reactie
Dan word het waarschijnlijk toch gips platen op de osb plaat en die dan weer afwerken word wel weer een heel karwei helaas.
En de verf die kees de schilder aan haalde was een goede tip alleen ik zal dan zoveel lagen verf dienen aan te brengen om de structuur uit de muur te halen. in ieder geval bedankt..