Opbouw betonnen casco

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste mensen,

Ik heb hier betonnen casco van 12mx4m. Daar heb ik draagbalken op bevestigd:

93603_10268426_10203161457613003_7864010726641160298_n_1.jpg


Nu wil ik hier underlayment op aanbrengen en daar dakleer overheen doen. Halverwege komt een luik, waar ik zaken kan opbergen (verpakt in plastic).

Twee vragen:
1. Is een soort 'dakconstructie' handig om dit waterdicht te maken of hebben jullie andere creatieve ideeën?
2. Hoe kan ik het luik het beste maken? Ik dacht zelf aan een stuk uit het underlayment zagen, scharnieren eraan en bij de randen het dakleer laten overlappen.


Uiteindelijk komen er vlonders, een zithoek, een duikplank, een buitendouche en een kippenhok op.

Groet,

Geerten
 
Ik neem aan dat dit vlak horizontaal licht en geen opstanden heeft. Het water kan rondom het dak er aflopen.
Ik zou voor een EPDM dakbedekking gaan. Sterk en soepel je kan het gemakkelijk naar beneden vouwen en met een strip aluminium vastzetten.
Rondom het dak de platen afschuinen, zodat het rubber gemakkelijk kan worden omgebogen. Eventueel het horizontale deel van je constructie met iets beschermen. Zou ook met een strook EPDM kunnen. (zwart)
Rond het gat in je dak een lichte verhoging maken het water kan niet zo naar binnen lopen.
29035_Luik_in_dek_2.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan