Nieuwe radiator

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Het probleem is dat we een zondag een radiator in de garage bijgeplaats hebben.en deze wordt niet warm maar de rest dus wel.De leidingen zitten goed en we hebben hem ontlucht.De retour leiding wordt wel warm en de aanvoer wordt alleen de eerste halve meter van de leiding :?: :?:
Nu de vraag wat kan dat zijn.Ik hoop dat er hier iemand weet wat dit zou kunnen zijn
groeten marco
 
Even alle andere radiatoren dichtdraaien.
Thermostaat hoog zetten en zo een tijdje laten stoken.
Daarna weer alles normaal zetten.
 
Alvast bedankt voor jullie reactie's.
Ik heb net weer de leidingen nagelopen en zitten gewoon goed.Alle radiatoren ook dicht gedraaid en dat heb helaas ook niet geholpen.
groeten marco
 
Nogmaals ontluchten?

Hoe loopt de nieuwe leiding? Je mag niet een verloop in de leiding waken in de vorm van een _n_ ( Verticaal gezien) dan ontstaat er een luchtkolom in de leiding die de pomp niet weg drukt.
Eventueel Voetventiel en radiatorkraan staat wel open?
 
Zit er geen vuil in,wat gebeurt kan zijn met het aanleggen via een terreinleiding of onder de vloer.

Spoelen kunt u ook(gelijk bijvullen)

Als u een voetventiel heeft kunt u die dicht draaien,rad-kraan openen dan via de aftapper van de radiator water aftappen(spoelen).

Doe dit ook andersom voet ventiel open en rad kraan dicht.enz.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan