Nieuwe knop nodig merk Econ

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo. Ik woon in een appartement met een gezamenlijke verwarming. Twee Econ radiatorknoppen zijn stuk, althans het witte plastic gedeelte is gebroken. Je kunt de kraan dus nog wel open en dichtdraaien. Ik heb gebeld met een verwarmingsinstallateur en groothandel, maar die zeggen dat deze kranen niet meer gemaakt worden. Weet iemand of deze witte knoppen nog te krijgen zijn en waar? De schroefdraad is een stuk groter dan bij bijv. Heimeijer of Praxiskranen.
 
Thermostatische knoppen of niet?
als het geen thermostatische zijn, heb je daar universele knoppen voor, die passen op alle kranen door de verloopjes die erbij zitten.

groeten b
 
Dank allemaal.. Ik probeer een foto te verzenden, weet niet of dat lukt. Ik ga in ieder geval proberen om in Rotterdam bij Econosto een nieuwe kraan te krijgen. Het is wel een kraan met 5 standen, weet niet of hij een thermostaat heeft.
 
De oude thermostaat knoppen zul je inderdaad niet meer nieuw vinden.
maar een hoop installatuer hebben oude liggen van renovatie van panden.
ik ook. weet niet waar je vandaan komt, anders kan je ze zo halen. maar ligt wel aan het moedel. dus foto?

groeten b
 
Er zijn 3 verschillende soorten van.
2 met dezelfde diameter qua aansluiting echter met een verschillende spoed.
De ene heeft een spoed van 1 en de andere een spoed van 1,5.
Ook is er nog een soort met een hele grote ring, met name deze is wel heel erg moeilijk te vinden.
 
92203_DSC02889_300x169_3.jpg


Met fors verkleinen is het gelukt...
 
En anders een nieuwe kraan.
De druk moet er dan af.
Als dit niet mogelijk is, dan is bevriezen een mogelijkheid.
 
Ik heb van een installateur begrepen dat bevriezen van oude leidingen kan leiden tot scheuren? Ga eerst zoeken onder het merk Meges. Bedankt!
 
Als je een dikwandige installatie hebt, en je weet hoe je moet vriezen, scheurd de leiding echt niet.
ik raad trouwens niet aan om zelf te gaan vriezen, laat dit wel aan een installateur over.
en zoek er dan een die wel verstand heeft van leidingen bevriezen.

groeten b
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan