Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Goedemiddag, Ik heb een 4a, 218 storing op een nefit 24hrc CW4 Basic. De bi-sensor is nieuw, alles staat open, zit geen lucht in, toch geen cv wel ww. Wat kan het zijn?
Wacht op feedback van 1 van de specialisten op dit vlak maar volgens Google AI:
De storingscode 4A 218 op een Nefit Smartline Basic HRC24 CW4 duidt op een probleem met de aanvoertemperatuursensor, waarbij een te hoge temperatuur wordt gemeten (boven 105°C). Dit kan wijzen op onvoldoende waterstroming door lucht in de installatie of een defecte pomp. Begin met het bijvullen van de cv-ketel naar 1.8 bar, ontluchten van de ketel en installatie, en controleer de waterdruk.