Miele vaatwasser G1023 F24 Heating relay contact

O-ring en klemreed worden morgen geleverd. Bestellen bij Miele kan het best telefonisch. Zelf even kijken op het onderdelenoverzicht wat je nodig hebt scheelt een hoop tijd als Miele dit moet doen (enkele dagen). In het labyrint zit wat vuil, kan dit kwaad?

7BD388C1-0F1D-4BBD-A91E-B9E87F562C5B.jpeg
 
Beste @Sleutelmeneer, onwijs bedankt voor de support de afgelopen periode! Ik heb naast de drukschakelaar (waarvan u al aangaf dat die hoogstwaarschijnlijk het probleem zou zijn, wat inderdaad uiteindelijk ook zo was/is) ook nog de o-ring van het ventiel aan de zijkant van het labyrint vervangen (wat een verschil ook, het ventiel zoog dicht er direct in vast) en nog de slangklem van de aanvoerleiding (omdat deze verroest/rot was, ontstaan door een lekkage van de hierboven genoemde o-ring zoals u al zij). De machine krijgt momenteel een vet/kalk behandeling(verwijdering), zie foto's. Nogmaals zeer veel dank voor uw deskundige en snelle reacties !! Naast mij zullen andere mensen hier ook heel erg blij mee zijn. Oja, en nog de beste wensen voor 2022!!

IMG_9904.jpg IMG_9903.jpg
 
Op de drukschakelaar zitten nog twee instelschroeven, had ik hier nog iets mee moeten doen? Ik las ook op internet een advies om iedere 5 jaar je afvoerslang te vervangen? Zijn er eventueel nog andere onderdelen die raadzaam zijn om preventief te vervangen?
 
Alles is nu goed. Niks meer doen, terugbouwen en gebruiken. Niet te veel lezen ;) instelschroeven moet je vanaf blijven.
 
de vaatwasser zei "Poef" en toen was het licht uit. Automaat in de meterkast gereset maar de vaatwasser bleef donker. Heeft er iemand een schema voor mij?
 
En wat heeft dit met dit topic uit 2022 te maken?

Beter om een eigen topic aan te maken (en eventueel te verwijzen naar deze).

Vermeldt alle relevante informatie zoals exact type nummer en klacht etcetera.
 
Ik vermoed dat het heating relay niet functioneert. En dat is het onderwerp van dit topic. En het gaat over dezelfde vaatwasser G1023. Maar als ik alle draadjes zie in de vaatwasser. Die zijn allemaal oranje en dus onbegonnen werk om te volgen. Met een schema kom ik er wel uit
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan