Miele s2521 stofzuiger demonteren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het "ding" zit gewoon precies om de as, verder centreren is niet nodig.
Ik heb ze ook wel eens onder handen gehad, ik herinner me een merk waar aan de andere kant ook een moer zat, probleem was dat alles meedraaide.

In noodgeval, dit begint er op te lijken, zet ik van zacht hout zoals vuren een wig tussen het motorhuis en de collector, de punt van de wig moet in de afdraairichting van de moer zitten, hierdoor zet de wig zich zelf klem.

Succes.

P.S. Ik ben benieuwd of u de wedstrijd wint.
 
De luchtsleutel was hierbij toch de oplossing. Gevolg: de moer ging er zonder enig probleem van af.

Nu nog weer een stuk aluminium beplating weghalen, en ik ben bij het doel, de lagers :D
 
Het anker is nu eruit, en nu moeten de lagers van de as.

Ik denk dat mijn poelietrekker er te lomp voor is. Zou een moerensplijter kunnen werken? Mij lijken lagers daar nu weer te hard voor.

Iemand een tip hiervoor?
 
Buitenste rand van het lager in de bankschroef en dan kapotdrukken.
Binnenste ring met doorslijpen.

Succes.
 
Ok mensen, het is gelukt. Het ding draait weer "nieuw"

De waaier zit weer keurig op z'n plek, en heeft geen last van vervelende extra trillingen.

ook geen gegil uit de lagers meer :cool:
 
Dus je wist nog hoe de stofzuiger in elkaar moest?

En geen schroefjes overgehouden?

Netjes gedaan hoor!
 
Klusidee Kees schreef:
Dus je wist nog hoe de stofzuiger in elkaar moest?

En geen schroefjes overgehouden?

Netjes gedaan hoor!
Nee hoor, zit weer helemaal orgineel, op twee schroeven na :oops: Had de multistekker van de motor met te grote schroeven vastgezet, waardoor ik 2 kleintjes overhield, en twee gaten voor grote, om het voorste handvat te monteren.

Geen man overboord, want ik heb zelf nog schroeven zat op voorraad. Zitten nu twee interieur schroeven van een Citroen BX in :P
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan