Lekkend douchepaneel

Goedemorgen,
Ik heb een probleem met mijn douchepaneel. Het type is niet 100% zeker, maar lijkt sterk op de "Florence" of "Diamond line" (afmetingen kloppen ook).

Afhankelijk van de stand (douchekop, rugstralen, regendouch) begint het daar te lekken, ondanks dat de douche op "off" staat. Ik bedacht dus dat het keramische binnendeel van de aan een uit knop niet goed meer werkte. Ik heb het eruit gehaald, en kon hem er relatief makkelijk met een pijpsleutel uithalen. Hij zag er nog relatief normaal uit, heb hem er vaster ingedraaid en lijkt minder hard te lekken, maar lekt nog steeds.

Ik kom op internet alleen maar keramische onderdelen (niet van mijn douchemerk helaas) van het "bovendeel "(stand vd douche?) tegen of van de warm en koud kraan. Maar niet vd on/off kraan, terwijl ik denk dat daar het probleem zit. Klopt dit? En iemand een idee waar ik dat keramisch binnendeel kan vinden?

Hij lijkt sterk op het keramisch binnendeel op het volgende plaatje (met de rode ring, heeft de mijne als ik m eruit haal ook). (Ik moet hem er echter weer uithalen om goed te vergelijken met het plaatje)
 
kan je een foto plaatsen van je paneel.
en een fotowaar het lekt en eventueel zonder knop zodat kan zien waar ongeveer uit komt.
 
Beste Henk, hij lekt uit de normale openingen van de douche, zoals de douchekop of de regendouche zelf. Dus niet uit de draaiknoppen. Achterin hebben we het opengemaakt maar alle slangen zijn droog. Ik ga zo sporten en erna nog douchen. Dan sluit ik het water af en zal het keramische onderdeel eruit halen en fotograferen.

Screenshot_20200726-114742_Gallery.jpg
 
Ik heb het kraan onderdeel eruit gehaald. Zie de foto's. Komt het onderdeel bekend voor, en is er een site/winkel waar ik hem kan kopen (als dit inderdaad het probleem is?).

Screenshot_20200726-144323_Gallery.jpg Screenshot_20200726-144127_Gallery.jpg Screenshot_20200726-144103_Gallery.jpg
 
dit is een speciale weet je ook waar de paneel is gekocht?
zal eens in buitenland kijken china op internet.
kun je de maten aan geven hoe lang de spindel is?
Naamloos 4.jpg
 
Ik weet niet waar hij gekocht is helaas. Maar ik denk dus dat het de "florence" douchepaneel is, zie de link in de eerste post. De maten staan in de foto, hopelijk is het duidelijk!

Screenshot_20200726-152110_Gallery.jpg
 
Had al gekeken maar naam is florence en fabrikant diamont line dan loopt spoor dood
Zit net in engeland te kijken de kraag van de boven deel is apart en dan moet nog de spindel.
Er zijn zoveel verschillende types gemaakt de gekste modellen china korea.
Je kunt eens bellen naar de zaak die deze type voert maar ben bang dat hun dat ook niet weten. ik kijk nu hier
 
weer wat nieuwe sites gevonden voor eventueel anderen hulp te bieden.
Maar ga wel in contact met dat bedrijf die Diamond Line voert zodat mocht je ooit de thermostaat nodig zijn, vaak als 1 stuk gaat dan gaat er meer.
 
:prima:Fijn dat het paste, Bedankt voor het terug melden
Door de zoek actie had toen die site gevonden en hebben hem nu hier op het forum staan als sticky zodat anderen ook kunnen kijken.
Je zag wel dat er zoveel verschillende maten en soorten waren.
 

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via