Lekkage plat dak afvoer

Ik heb een lekkage op mijn garagedak. Op het dak zelf ziet het er prima uit, zie foto. Dakbedekking is circa 8 jaar geleden vervangen.
De lekkage zit t.p.v. de aansluiting van de dakafvoer (kiezelbak?) op de stadsuitloop/waar de stadsuitloop uit het boeiboord komt. Zie andere foto, daar heb ik een pijl bij gezet, op deze naad is het nat en stroomt het water aan de buitenkant van het boeiboord naar beneden. De aansluiting van kiezelbak op stadsuitloop is dus niet in orde/lekt.

Wat is hier aan te doen? Het lijkt me eenvoudig op te lossen, maar ik weet niet hoe. Iemand een tip?

17918_foto_1_1.jpg

17918_foto_2_1.jpg
 
Het kan zijn dat de stadsuitloop onvoldoende afschot heeft en het water terugloopt.
 
Bedankt. Hoe kan ik dat afschot vergroten? Stadsuitloop zit redelijk strak zo lijkt het? Heb je een tip?
 
Bedankt. Dan is het het handigst om even de stadsuitloop te verwijderen lijkt me? kan ik die er gewoon uittrekken? lijkt redelijk vast te zitten? Of is dat 'geklikt'?
 
In principe los, een schuivende verbinding. Het kan zijn dat er kit tussen zit.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan