Lekkage Bauknecht vaatwasser GSXK7316

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Wie kan mij helpen, ik heb een Bauknecht vaatwasser en sinds kort heb ik lekkage aan de voorzijde van de vaatwasser, het lijkt rechts onder vandaan te komen en dan door de deur heen denk ik. Het lijkt mij geen pomp probleem maar het lijkt wel of de deur op een of andere manier niet goed afsluit. Wie o wie kan mij helpen. Of wie heeft hier ervaring mee.


mvgr Marco
 
Heb reeds het voorfront ervanaf gehaald en zie het rechts onderin lekken in/onder de deur er loopt daar ook een rubber maar die ziet er nog redelijk goed uit. Ik heb eventueel foto's voor mocht iemand niet helemaal begrijpen waar de lekkage zit.
Hoop dat iemand mij kan helpen.
 
Redelijk goed is meestal niet goed genoeg, vervang het deurrubber.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan