Latei binnenmuur buigt door

wij zijn bezig met onze boven verdieping en nu valt ons op dat de latei, waar origineel het raam zat lijkt door te buigen. wij kunnen niet zien of dit al langer zo is of dat dit recent is gebeurt. Op het eerste gezicht lijken er geen scheuren in de muur te zitten of los metsel werk.
De latei zou alleen de binnenmuur dragen. op de binnen muur liggen wel de dakbalken.

Origineel zat het raam op die positie, die heeft de aannemer naar de buiten muur gebracht. Overigens geen buitenmuur, maar keralit.

Iemand die kan zeggen of dit kwaad kan? Volgende week wil ik zowieso een profesional bellen om die er naar te laten kijken. Voor de zekerheid heb ik wel een stut geplaatst tot die tijd.

20211230_153504[1].jpg
 
Op de foto zijn geen scheuren in het metselwerk te zien, klopt dat?
Dan is er tijdens de bouw geen stempel onder gezet.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan