Koude Danfoss radiator

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Hoi Ben, ik heb een radiator die niet warm wil worden. De buis voor de aanvoer is wel warm, maar de radiator niet. Ontluchten heb ik gedaan, maar geen resultaat. Kan het de thermostaatknop van de verwarming zijn? Hoe weet ik of deze het nog doet? Het is een Danfoss. De rest van de verwarmingen functioneren prima.

Groetjes,
Esther
 
hoi esther,9 van de 10 zit de zitting vast van de kraan,omdat ie heel de zomer helemaal dicht heeft gestaan,nu als volgt:zte de thermostaatkraan geheel open(liefst de kop even verwijderen)geef nu een paar korte krachtige klappen met een hamer op de kraan,het is wat spataans,maar het werkt,Ben benieuwd.

gr.Ben
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via