Kalkcementmortel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Een stucvraagje

Ben bezig met badkamermuren te stucadoren met kalkcementmortel omdat de muren zeer onregelmatig en niet waterpas waren.

Heb een deurpost verwijderd en daarin Ytong 60x25x7 geplaatst.
Deze Ytong staan rechtstreeks bij de douche. Kan ik ook deze blokken goed stucadoren, gezien de harde zuigwerking van de blokken. Heb eerder knauf stucprimer gebruikt maar daar bleef de mortel slecht aan hechten.
 
Ik ga er vanuit dat je kalkstucmortel bedoelt en niet kalkcement om mee te metselen. Gasbetonblokken moet je juist goed voorstrijken anders droogt je stuc veel te snel. Ik heb zelf goede ervaring met de genoemde stucprimer, maar je kunt ook een algemeen universele voorstrijk gebruiken.

Wij hebben in onze badkamer de gasbetonblokken ook met kalstucmortel gestuct na voorstrijken met flevopol (merknaam of een begrip?) en dat ging prima. Het is wel zo dat stucgips een stuk makkelijker werkt dan de kalkstucmortel, het is dus wel even wennen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan