Isoleren achter bestaande aftimmering

Dag allen,

Ons schuine dak bestaat uit dakbeschot met pannen. Aan de binnenkant is een gedeelte afgetimmerd met gipsplaat. Tussen het dakbeschot en de gipsplaten zit ca 15mm ruimte. Alleen lucht, niet geïsoleerd.
Nu ben ik aan het kijken of ik het dak kan isoleren. Liefst laat ik de gipsplaten zitten, want die zien er netjes uit.
Iemand een idee of er isolatie is die ik er tussen kan spuiten/lopen/blazen, of anders?

Alle ideeën zijn welkom, alvast bedankt.
 
Waar tussen? De tussenruimte van 15 mm isoleren levert nagenoeg niets op (als het al zou lukken om dat voor elkaar te krijgen), welk isolatie materiaal je ook neemt; je kunt beter de gipsplaten verwijderen dan kosten maken om dat kleine stukje te vullen.
 
15 mm is veel te weinig om te kunnen isoleren.

Mijn advies: Gipsplaten eraf, en dan kijken hoe je eea goed op kunt bouwen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan