Inloopdouche waterdichte tegellijm

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo

Ik ben bezig met een inloopdouche te maken en ga over de bestaande tegels heen tegelen.

Moet ik dan gebruik maken van kimband of waterdichte lijm (welk merk en type).
 
Indien de waterdichtheid van de oude tegellaag niet verbroken wordt, doordat er bijv. een putje uit weggehaald wordt, is kimband niet nodig.

Gebruik een flexibele poederlijm, kijk even op de verpakking van de verkrijgbare lijmen voor de beschrijving, of zoek op het internet naar poederlijm.

Op dit forum worden geen merkvoorkeuren uitgesproken.
 
Hallo

Ik wil tegel over tegel lijmen en zoek een goede waterdichte tegellijm kan iemand advies geven welke lijm ik moet hebben.

Nieuw onderwerp, toegevoegd aan bestaande exact hetzelfde onderwerp. Moderator
 
Diverse fabrikanten hebben goede producten. Kies bij voorkeur een flexibele lijm. Voor een vloer uitsluitend een poederlijm toepassen, voor een wand kun je zowel een pasta- als een poederlijm gebruiken.

Een merkvoorkeur wordt, zoals hierboven al genoemd, op dit forum niet gegeven.

Kijk voor tegellijmen ook even hier!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan