Inbouw toilet

Goedemorgen,

In onze nieuwbouwwoning wil ik zelf een toilet installeren. Het gaat om een Geberit inbouwreservoir met hangend toilet. Nu ben ik best handig, maar deze klus heb ik nog niet eerder gedaan. Vooral de afvoer aanleggen heb ik wat advies voor nodig. Ik heb natuurlijk al de nodige topics hierover gelezen, maar deze specifieke situatie ben ik nog niet tegengekomen. De bijgevoegde foto toont te huidige situatie. Deze is vrij eenvoudig. Een aanvoer en afvoer zijn zichtbaar. De ontluchting gaat via de wand naar het dak.

De afvoer heeft een licht afschot (standaard 87.30gr. hoek vanuit de wand). Is dit voldoende? Of moet ik hier nog aanpassingen op maken? En wat zou de meest gunstige manier zijn om de afvoer van het toilet hierop aan te sluiten? Zijn er andere zaken waar ik goed op moet letten?

Alvast bedankt.

120908_Toilet_1.jpg
 
Om iets duidelijker te zijn, dit is de oplossing waar ik op dit moment aan denk. Vrij eenvoudig, maar zal dit voor problemen zorgen?

120908_Afvoer_voorbeeld_1.jpg
 
Zou zo moeten kunnen.
Het t-stuk is dat een knel t-stuk of een soldering ?
Knellen op onbereikbare plaatsen is niet verstandig.
 
Rechtsonder zit zo te zien een t-stuk dat met tape beplakt is.
 
Trouwens hoe dik word je afwerkvloer en hoe hoog komt de wc pot?

Zo te zien nu wel erg hoog!
 
De tweede foto is niet van mij. Die was meer bedoeld om aan te geven wat mij de meest logische aansluiting lijkt.

De situatie is nog steeds zoals op de eerste foto. Ik wil eerst informatie inwinnen voordat ik aan de slag ga.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.592
Leden
111.954
Nieuwste lid
Pietertje!
Back
Bovenaan Onderaan