Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een handige vriend van mij raadde me aan dit fastfixx nl isolatiesysteem te gebruiken, heeft iemand hier ervaring mee? Ik kan goede raad wel gebruiken aangezien ik zelf nog nooit een dergelijke isolatieklus heb gedaan. Alvast bedankt!
Dat systeem lijkt volgens die website makkelijk en snel aan te brengen, zelf voor een beginnende d-h-z'erd. Ik heb hier wel eens gelezen dat die afwerklaag niet zo sterk is, dus oppassen met stoten en je kunt er niets aan ophangen. Verder is het belangrijk dat er geen dampdichte folie op het dak ligt. Controleer dit dus eerst.
Het is niet moeilijk. Het is steenwol met een plasticlaagje en motiefje. Je hebt dus geen gedoe met gipsplaten. Wel moet je flink knippen.
Maar je kan er natuurlijk niets aan hangen of in schroeven/spijkeren en er niet te veel tegen stoten met scherpe dingen.
Tegen een knie of elleboog kan het wel, het steenwol veert lekker terug.
Het kan je veel tyijd besparen tov gewoon steenwol+gips, maar zal niet zo heel veel goedkoper zijn.