Glazen deur met dorpel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo

Wij willen in de badkamer een glazendeur plaatsen in een douche nis

We hebben het volgende in ons gedachte heeft iemand tips

We willen achterin de nis een drain plaatsen en aan de ander kant een glazen deur en dan met een langzaam aflopende vloer het water afvoeren naar de drain, echter zullen we dan geen last hebben dat water onder de douchedeur stroomt?
 
Je kan beter de drain net onder de deur plaatsen en direct daarachter snel laten oplopen de ruimte in.
Het water dat dan van de deur loopt verdwijnt direct in de drain en het water dat naar de deur toeloopt verdwijnt ook in de drain.
 
Hoi Marco,

Als je om practische redenen de drain achterin de nis wilt plaatsen moet je alleen zorgen dat het aflopende gedeelte van de vloer al aan de buiten kant van de glazen deur begint zodat het druipwater v/d deur keurig naar de drain loopt.

grv. bob
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan