Gat onder douchebak repareren

Beste,
De loodgieter heeft een nieuw sifon aangesloten onder mijn douchebak, maar het gat moet ik zelf repareren. Kan iemand me aangeven hoe aan te pakken? Dank.

0C66AA1F-6F00-4B66-8876-5D628D05319A.jpeg
 
Die tegels zijn niet meer te krijgen, tenzij jezelf er nog een aantal hebt. Of in een 2de hands winkel ze vindt. Dan krijg je het wel weer redelijk.
Ik zou er een luikje in maken, dus de zijkanten recht maken en een 2 en 3 in lijmen en vervolgens een luik van watervast multiplex.

Let op dit is een tijdelijke oplossing, ik denk dat u badkamer in zijn geheel moet worden aangepakt.
 
@Sander 1972 Die tegels die hebben we gewoon nog een stapel op een stoffig zoldertje gevonden. :wink: En alles is een kwestie van smaak toch? Dit is gewoon een heerlijke vintage badkamer! :P

Serviceluikje had ik gewoon nog niet bij stil gestaan, maar gaan we doen. Multiplex, twee tegels, denk misschien zelfs met magneetjes vastzetten in het gat en dan zo netjes als mogelijk voegen.

Want, ja, die badkamer wordt op termijn inderdaad nog helemaal aangepakt.

Dank!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan