Foutcode E14 Siemens vaatwasser

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, op een splinternieuwe Siemens vaatwasser SD6P1E verschijnt na pakweg een minuut de foutcode E 14. De machine pakt een tijdje water, lijkt maar heel zacht binnen te stromen en pompt dit weer weg. Dan verschijnt de E 14 code. In de boekjes is hier niets over terug te vinden. Kan ik iets fout gedaan hebben, dit wil ik uitsluiten voor ik de service bel. Er is natuurlijk nog garantie op de machine.

Dank.
 
Controleer even of uw kraan goed is, zoniet, dan is het een klusje voor de servicedienst.
Even een tik geven tegen de linker zijkant kan wel eens helpen...
 
Kraan is OK. Aquastop bromt een tijdje en je hoort zachtjes water stromen. Tikken tegen de linkerkant heeft helaas niet geholpen, als ik nog wat harder ga tikken is de boel echt kaduuk ben ik bang.
Evengoed bedankt voor de reactie, ga morgen bellen.
 
Ik denk het reedcontactje van de flowmeter.
Mits de aanvoerslang niet geknikt achter het toestel zit.
 
Jij je zin.......installatiefout is terug te claimen op de instalateur................de TS zelf dit laten doen is zijn garantie ontnemen..............Goed advies.. :?
 
Installateur is topicstarter misschien zelf wel.
Het is vaak simpel te constateren danwel door alleen maar te voelen of aanvoer geknikt zit.
 
De machine loopt, de service dienst heeft een hele unit, links in de vaatwasser vervangen. Super service, al ben ik toch wel blij dat dit garantie was. Ik zou wel eens willen weten wat dit gekost zou hebben als ik dat zelf had moeten betalen. Helaas niet naar gevraagd.
Badankt voor alle reacties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan