Fietsenberging maken - welk hout is geschikt?

Dan zal je in het vlakke deel van de plaat toch voren moeten maken anders is er veel kans op hobbel de bobbel
 
-hoe diep moet de groef worden? Ik wil natuurlijk niet dat er veel water in kan blijven staan
-moet ik zorgen voor afwatering / ventilatie bij de onderste balken?
-ik wilde het stuk van 22mm gebruiken om de hoekverbindingen te maken dmv lamello's. Gaat dat werken in de buitenlucht?

Lamello's zijn (meestal) van beukenhout. Dit is ongeschikt voor buiten. In het algemeen wil je dit soort verbindingsmethodes vermijden.

In dit topic worden een paar pdf's genoemd met nuttige informatie hoe je tuinhout moet detailleren. Als je groeven maakt, zorg dat het water goed weg kan (dmv afschot, afwateringsgaten, enz). Verbindingen indien mogelijk ventilerend.
 
Dank, IJkenhout!
De lamello's laat ik dan zitten. Wat zou dan een goede verbinding zijn voor het frame (het kader rond de deuren en zijkanten)? Gewoon schroeven?

Om de PDF's op de woodworking-site te kunnen bekijken moet ik me nog registreren, maar ik ga daar zeker naar kijken!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan