Enkelsteens muur isoleren, voorzetwand?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Allereerst zal ik benadrukken dat ik een student ben en niet klus puur omdat ik geen huis heb. Ik ben aan het kijken geweest naar het isoleren van een enkelsteens muur.

Situatie:
-Muur is enkelsteens (10 cm) verder geen isolatie
-Ingestelde temperatuur is links 28 graden en rechts 19 graden
-Gemeten temperatuur is links 28,7 tegen 25,0 rechts
-Oppervlakte is ongeveer 75 m2

Ik heb gekeken naar een Gyproc C-profiel met 40 mm rockwool en gipskartonplaten erover heen van 9,5 mm Ik kom dan voor alleen die materialen (zonder installatie) op een terugverdientijd van 9 jaar uit. Mijn berekening zegt dat dan nog maar 1/5e deel warmte door zal laten. Wat betreft het laten uitvoeren, enig idee hoeveel ik daar ongeveer voor zou kunnen rekenen? Inclusief het afwerken.

Of hebben jullie andere tips om naar te kijken?

Alvast bedankt voor het meedenken!

Met vriendelijke groet,
Frank
 
Zo'n terugverdientijd is inderdaad lang, de temperatuurverschillen zijn klein.

Hoe duur het is om te doen is moielijk te schatten: hangt er vanaf hoeveel tijd het kost en hoeveel iemand per uur wil vangen.
Een illegale bulgaar doet het misschien voor 10 euro per uur, een goede vakman wil misschien wel 50 euro per uur.
En is misschien wel in veel minder uur klaar.
 
Het is min of meer een schoolopdracht ja.

Ik heb ergens anders gelezen dat iemand een offerte had gekregen voor een soortgelijke muur van ***** euro.
Zou dat realistisch zijn? **** euro installatiekosten (zegmaar 30-40 uur) voor 70 m2? Inclusief het C-profiel zetten, wol aanbrengen en stuccen?
 
Schoolopdrachten zijn voor de student en niet voor het forum.

Offertes worden op het forum ook niet beoordeeld
 
Als je het zo bekijkt zit het toch wat anders in elkaar. Ik voer een andere opdracht bij een instelling (geen bedrijf) uit, en aangezien ik kennis heb van isolatie hebben ze gevraagd of ik ook wilde kijken voor een oplossing voor dat probleem.

Dus ja; ik voer deze opdracht uit als student
Maar nee; de opdracht komt niet vanuit school en die heeft er ook niks met het resultaat van doen.

Ik zie dus geen enkele reden waarom dit niet zou mogen.

Offertes snap ik; maar ik zou al blij zijn met een tijdsindicicatie (10 uur, 25 uur, 50 uur, 100 uur)
 
Als u dat nou direct geschreven had :?
_________________________________________________________

Van mij iedereen een indicatie van de tijdsduur geven.
 
Van mij mag iedereen een indicatie van de tijdsduur geven.

Foutje, woordje weggevallen.

Daarmee bedoel ik hoe lang de klus kan duren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan