T Teunisje 17 jan 2017 #1 Heb het drukpaneel kapot,iemand een idee als hier een nieuwe voor is?Zo niet wat moet ik dan nieuw kopen het complete binnenwerk met bedieningspaneel?
Heb het drukpaneel kapot,iemand een idee als hier een nieuwe voor is?Zo niet wat moet ik dan nieuw kopen het complete binnenwerk met bedieningspaneel?
Henk253 Specialisme badkamers en sanitair 18 jan 2017 #2 Belangrijkste is welke merk en type het is en als dat nog te verkrijgen is. Zo niet dan gehele inbouwreservoir vervangen.
Belangrijkste is welke merk en type het is en als dat nog te verkrijgen is. Zo niet dan gehele inbouwreservoir vervangen.
T Teunisje 18 jan 2017 #3 Dankje Houd dat in dat ik dan het tegelwerk ook moet verwijderen? Of kun je via de voorkant de boel omwisselen?
Dankje Houd dat in dat ik dan het tegelwerk ook moet verwijderen? Of kun je via de voorkant de boel omwisselen?
Henk253 Specialisme badkamers en sanitair 18 jan 2017 #4 Tegels en alles moet er uit er moet een compleet nieuwe geplaatst worden. En als je het doet neem dan ook direct een goed merk zodat jarenlang onderdelen geleverd kunnen worden. vaak is bij dit soort merkloos geen onderdeel te krijgen.
Tegels en alles moet er uit er moet een compleet nieuwe geplaatst worden. En als je het doet neem dan ook direct een goed merk zodat jarenlang onderdelen geleverd kunnen worden. vaak is bij dit soort merkloos geen onderdeel te krijgen.
Henk253 Specialisme badkamers en sanitair 19 jan 2017 #6 Plaats evt voorkant van drukpaneel misschien zo zoeken naar merk op het internet
T Teunisje 19 jan 2017 #7 Dankje Eindelijk op een site in Duitsland gevonden 2 kunststof veren voor €18.70 Ondanks dat de boel van 1994 is toch nog allles te bestellen. link naar commerciële site verwijderd, Mod
Dankje Eindelijk op een site in Duitsland gevonden 2 kunststof veren voor €18.70 Ondanks dat de boel van 1994 is toch nog allles te bestellen. link naar commerciële site verwijderd, Mod
Henk253 Specialisme badkamers en sanitair 19 jan 2017 #10 Stond dat in de wc of had je ergens gevraagd want als je zoekt op google nederland kom je hem niet tegen kijk je via duitse dan wel.
Stond dat in de wc of had je ergens gevraagd want als je zoekt op google nederland kom je hem niet tegen kijk je via duitse dan wel.
T Teunisje 19 jan 2017 #11 Klopt! In Nederland niet te vinden vond de naam boven in het plastic. In Duitsland gelukkig wel.
Henk253 Specialisme badkamers en sanitair 19 jan 2017 #12 Even voor mensen die het zelfde hebben dit is de site van hun jomo
Frank Vaste beantwoorder 19 jan 2017 #14 Commerciële links naar website verwijderd. Lees even de forumregels.