Draaiknop van keukenkraan zit muurvast

Hoi ,

De keukenkraan lekt . Het merk is GESSI . Is niet meer de nieuwste, maar is nog steeds een mooie kraan.
Ik wil de binnenkant vervangen. (op de achtergrond in de foto) Heb de schroef in de draaiknop losgedraaid.
Maar ik krijg de draaiknop er niet vanaf . ik heb er al aan getrokken maar geen beweging in te krijgen.
Iemand een idee hoe ik de draaiknop ervan af kan krijgen?? Zodat ik de binnenwerk kan vervangen.
Alvast super bedankt.



GESSI Keukenkraan.JPEG
 
Hier zit 9 van de 10 keer een truc in. Soms nog een klein borg inbus in de knop. Kun je eens met een lampje in de knop huizen kijken en checken of er een borgpen of inbus of schroefje te zien is?

Harder trekken > Ik heb een dure vola kraan op deze manier flink beschadigd. Hij is in elkaar gegaan - dus moet ook uitelkaar kunnen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan