Douchekolom plaatsen ervaring

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik wil een Douchekolom aanbrengen inplaats van mijn houdige stang; heeft iemand hier ervaring mee, is het ingewikkeld? Overige tips ook welkom?

Dank alvast!
 
Meestal kunnen die zo aangesloten worden, op de aansluitingen in de muur die er nu zitten.
Dus zonder breekwerk.

Maar kijk dit van te voren even na, voordat je er eentje koopt, waar de water aansluitingen moeten zitten.
Vaak worden ze ook met flexibele slangetjes aangesloten, dus heb je wat speling met de aansluitingen.
 
Even als aanvulling op het verhaal van PETER. :wink:
Kijk ook even na hoe de leidingen in de wand lopen.
Als ze naar beneden gaan is het geen probleem.
Maar gaan ze naar boven moet je met de bevestiging aan muur even rekening houden met de leidingen.
Heb in een woning in Leeuwarden eens een wand moeten slopen omdat er op twee plaatsen door de leiding was geboord.
Maar verders is het vrij simpel om zelf te doen.
 
Zo ziet dat er uit bij een willekeurige merk hoe die geplaatst en aan gesloten word.
helaas offline
 
Kleine aanvulling hierop,

Check voor dat je de kolom aanschaft wat de aangesloten waterdruk moet zijn om een beetje normaal van de jetstream te kunnen genieten. Mijn ervaring is dat mensen zo'n ding plaatsen, en er dan later achterkomen dat de cv ketel de benodigde warmwater liters niet kan leveren. Resultaat, je moet dan tegen de kolom aan staan met je kont om nat te worden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan