Dakraam gordingenbalk.

Status
Niet open voor verdere reacties.
108522_image_9.jpg
108522_image_10.jpg
108522_image_11.jpg
108522_image_8.jpg


Hallo

Ik wil een dakraam plaatsen naast een stalen bint, aan de andere kant van de bint zit ook een Gordingbalk .
Nu vraag ik mij af of aan de kant waar het dakraam komt net naast de stalen bint ook een Raveelbalk moet of kan ik met een raveelbalk rechts naast het raam volstaan.
Dak raam wordt 78cm breed.

Mvg Marley
 
Ik kan niet opmaken op welke hoogte je het dakraam wilt plaatsen. Als je gording niet doorzaagt, maar het raam erboven plaatst kun je twee raveelbalkjes plaatsen. Die hoeven niet zo zwaar te zijn als de gording zelf.
Het stalen spant zit er om je gordingen te ondersteunen en niet je dakbeschot, er zit ruimte tussen je spant en je dakbeschot. Met de raveelbalken moet je dakbeschot weer verstevigen, omdat je dat verzwakt doordat je er een gat in zaagt.

Succes ermee.
 
Hallo

Het raam wordt 118 cm hoog, dus de Gordingbalk moet ingekort worden.
Dus toch ook naast de stalen bint een raveelbalk zetten?

Mvg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan