By-pass onderblok open?

Beste,

Wij hebben een paar maanden geleden ons huis verbouwt waarbij een nieuwe verticale design radiator is geplaatst.
Echter, als ik deze warm wil stoken dan lukt dit helaas niet.
Het onderblok (DRL freestyle) wordt echter wel warm, zowel de aanvoer als de retourleiding.
Dit doet mij vermoeden dat de by-pass in het onderblok open staat. Kan dit kloppen?
Helaas kan ik de by-pass niet open of dicht draaien op dit moment, omdat de inbussleutel (3) geen grip krijgt. inbus 4 is te groot.
Ik heb ondertussen inbus 3,5 besteld om te kijken of die past, anders vijl ik deze passend.

In de tussentijd zou ik graag wat advies vragen: zijn er nog andere zaken waar ik naar kan kijken? En kan mijn aanname van de bypass kloppen?

De radiator is goed ontlucht, aanvoer- en retourleiding zijn op de juiste plek aangesloten (door vakman).
De radiator is parallel aangesloten, zoals alle andere radiatoren (aanvoer en retourleiding afgetakt van hoofdleiding)
Radiator wordt ook niet warm als ik alle andere radiatoren afsluit.
Alle andere radiatoren worden wel warm.
Ketel is een nieuwe Remeha Tzerra Ace 39C. Thermostaat is een Tado.
Wel of geen knop op het onderblok maakt geen verschil.

Alvast hartelijk bedankt voor de hulp!

Harmen
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan